Camping PTTK nr 150 w Ustrzykach Górnych

  • województwo – podkarpackie
  • miejscowość – Ustrzyki Górne
  • adres – Wielka Pętla Bieszczadzka 100, 38-714 Ustrzyki Górne
  • GPS – 49°6’39”N,22°39’13”E
  • strona internetowa – http://www.hotel-pttk.pl/pl/camping
  • adres mailowy – hotelgorski@wp.pl
  • okres otwarcia – sezonowy

W Bieszczadach nie ma zbyt wielu campingów, a wśród tych co są warunki są różne. Camping PTTK nr 150 w Ustrzykach Górnych jest jedną z najlepszych opcji. Nie dość, że położony jest w dobrej lokalizacji, to warunki tam panujące są naprawdę dosyć dobre. Warto też wspomnieć, że camping znajduje się w sercu Bieszczad tuż obok niewielkiej rzeczki – Wołosatki.

Camping znajduje się w dogodnej lokalizacji. Niedaleko znajdują się szlaki m.in na Tarnicę, Połoninę Caryńską oraz wiele innych. W tej niewielkiej miejscowości niedaleko campingu jest kilka niedużych sklepów oraz miejsce postoju busów. To spokojne miejsce z dala od zgiełku miasta .

Wjazd na camping znajduje się po lewej stronie (jadąc od Wetliny). Na terenie campingu jest możliwość przenocowania w domkach z węzłami sanitarnymi czy w pawilonach w których są pokoje 2-osobowe. Oczywiście jest też pole namiotowe z możliwością rozłożenia namiotu. Można także przyjechać camperem lub z przyczepą campingową. Miejsca jest dosyć sporo, więc raczej nie powinno być problemu ze znalezieniem kilkunastu metrów kwadratowych. Jest możliwość zrzutu nieczystości do kratek ściekowych. Za dodatkową opłatą można także podłączyć się do elektryczności.

POLE NAMIOTOWE 
NOCLEG 1 osoby15 zł
OPŁATA ZA NAMIOT 1-3 os.9 zł
OPŁATA ZA NAMIOT 4-10 os.12 zł
OPŁATA ZA NAMIOT POWYŻEJ 10 os.16 zł
PRZYCZEPA CAMPINGOWA/CAMPER25 zł
INSTALOWANIE I UŻYWANIE ELEKTRYCZNOŚCI15 zł
cennik w 2020 r.

Do użytku dla gości jest: budynek z sanitariatami (łazienka, umywalnia, toaleta), pralnia z suszarnią, boisko do gry w siatkówkę oraz bar. Na terenie pola namiotowego znajdują się drewniane ławy i stoły, więc może akurat podczas waszego pobytu traficie na wolne miejsce koło nich. Dodatkowo w kilku miejscach są kosze na śmieci tutaj obowiązuje segregacja).

Camping znajduje się w Ustrzykach Górnych, bardzo blisko szlaków na m.in. Tarnicę, Halicz czy Połoninę Caryńską. Z Ustrzyk Górnych w sezonie kursują busy, które dowożą m.in. do Brzegów Górnych czy Wetliny, ale także można dojechać do parkingów znajdujących się pomiędzy tymi miejscowościami. Moim zdaniem to idealna miejscówka dla osób, które chcą trochę pochodzić po Bieszczadach.

Uważam, że cena campingu jest adekwatna do warunków na nim panujących. Mimo, że nie ma tu luksusów, takich jak na przykład basen, camping posiada wszystko co jest niezbędne do normalnego funkcjonowania. Sanitariaty są w dobrym stanie, nie ma problemu z korzystaniem z łazienek czy toalet. Osoby pracujące na recepcji są miłe i pomocne. Gołym okiem widać, że camping jest w miarę zadbany. Dla nas takie warunki są w pełni akceptowalne. W porównaniu z campingiem “Górna Wetlinka” w Wetlinie, ten wypada dużo lepiej zarówno pod kątem warunków jak i cennika.

Podobał Wam się wpis? Co myślicie o tym miejscu? A może macie jakieś sugestie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, to dla nas bardzo ważne 😊

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments