Camping Morski 101 w Ustce

  • województwo – pomorskie
  • miejscowość – Ustka
  • adres – ul. Armii Krajowej 4, 76-270 Ustka
  • GPS – 54°34’34”N      16°52’49”E 
  • strona internetowa – http://morski101.pl
  • adres mailowy – cam_mor@pro.onet.pl
  • okres otwarcia – sezonowy

Camping Morski położony jest na obrzeżach miasta, do plaży jest około 1,5 – 2 km (25-30 min. pieszo) i stanowi idealną bazę aktywnego, rodzinnego wypoczynku. Do morza prowadzi trakt spacerowy i ścieżka rowerowa.

Czasem kwestią wybrania zadowalającego campingu jest dobry gust, a w niektórych przypadkach dobra organizacja. Jedni potrafią wybrać coś bez zbędnego szukania, a inni będą czytać całe dnie opinie na temat danego obiektu. Ja należę bardziej do pierwszej grupy, nawet gdy nie jestem pewna co do danego elementu. Ważne jest tu i teraz. A reszta decyzji może być podjęta spontanicznie.


Camping Morski jest miejscem spokojnym i takim, na którym można odpocząć. Nie zazna się tam wielu emocji, czy niespodziewanych sytuacji, ale na pewno zapamięta się ten camping na długo. Jest on miejscem postronnym, takim trochę na uboczu, ale również magicznym.

Jeśli chodzi o łazienki, to są one zadbane i w dobrym stanie. Gdy się wchodzi do środka, można zapalić światła, a po wyjściu zgasić. Prysznice są duże i nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Tak więc prezentują się one dosyć dobrze.

Miejsca campingowe w większości nie są wyznaczone, tak więc niezależnie od położenia innych przyczep, samochodów, czy namiotów, można odnaleźć swoje ustronne miejsce. Na campingu jest również plac zabaw, a na noc zamykana jest brama wjazdowa.


Ogółem, camping jest w dobrym stanie z miłą obsługą. Do plaży jest około 1,5 km i można tam dotrzeć traktem spacerowym lub ścieżką rowerową. Jest też opcja przejechania tej odległości samochodem, jako że na końcu jest parking, w niedzielę i sobotę bezpłatny. Dosyć blisko jest także do portu, idąc przez miasto.

Podsumowując, camping jest godny polecenia. Tak więc, jeśli będziesz w okolicy, możesz tam zajechać, choćby na jedną noc. 😀

 

Podobał Wam się wpis? Co myślicie o tym miejscu? A może macie jakieś sugestie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, to dla nas bardzo ważne 😊

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments