Camping Mezni Louka

SPIS TREŚCI:

Otoczenie

ADRES: Mezni Louka 84, Hřensko

Camping Mezni Louka położony jest w miejscowości o tej samej nazwie. Kilka kilometrów od campingu jest Hrensko, a nieco dalej – Decin. W bliskim otoczeniu znajduje się też park narodowy „Czeska Szwajcaria”.

Miejsca campingowe

Miejsca campingowe są wyznaczone tylko w przypadku kamperów/przyczep. Jest ich kilkanaście, a jedynymi wyznacznikami są tabliczki z numerkami. Nie ma żadnych przedziałów między nimi. Zaś w kwestii namiotów – stawiać się możecie gdzie chcecie. Jest sporo miejsca, niestety na lekkim wzgórzu. Trochę miejsca zajmują jedynie stare, nieczynne już domki, ale ich zaletą jest to, że można skorzystać z zadaszonego tarasu któregokolwiek z nich.

Atrakcje na terenie campingu

W sumie camping ten nie ma za wiele atrakcji. Jedyne co mi przychodzi do głowy to obecność placu zabaw obok campingu oraz miejsce na ognisko.

Warto też dodać, że camping nie jest w żaden sposób oświetlony ani ogrodzony. Żadnej bramy czy lampy tutaj nie odnajdziecie.

Sanitariaty

Łazienki są w średnim stanie. Niektóre drzwi od toalet się nie zamykają, przy umywalkach nie ma żadnego mydła, nie znajdziemy nawet pustych podajników. Papier w toaletach to też kwestia szczęścia i nieszczęścia. Lustra nie są w zbyt dobrym stanie. W damskim jest tylko jedno na kilka umywalek. Panowie, również mają jedno nad pisuarem, więc może być problem chociażby z ogoleniem się. A jeśli chodzi o prysznice to problemem jest temperatura wody, bowiem gdy chcemy się umyć np. o godz. 21 to już ciepłej wody nie uświadczymy. W kranach zazwyczaj jest zimna woda. My nie wymagamy zbyt dużo od łazienek, ale te nas nieco zasmuciły. Z zewnątrz budynek wygląda dobrze, ale wybierając się do niego po zmroku, warto mieć ze sobą latarkę, gdyż droga nie jest oświetlona.

Miejsce do zmywania naczyń jest w budynku łazienek.

Miejsce do zrzutu nieczystości jest koło budynku, położone w dość widocznym miejscu.

Cennik

Ceny – jak na warunki – są mocno wygórowane. My za jedną noc płaciliśmy 640 koron czeskich.

AUTOR: Zuzanna ( 14 lat ).

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments